- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík 1 ks S0978 merano Dekorhome
Nočný stolík 1 ks S0978 merano Dekorhome
Kód produktu: DE100978
Telefonická objednávka
Nočný stolík v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou stolíka je zásuvka a úložný priestor, ktoré je možné využiť na odkladanie rôznych drobností.
Farba:
merano
Materiál:
MDF
Rozmery:
šírka: 40 cm
výška: 50 cm
hĺbka: 35 cm
Dodávané v demonte.
Rozsah dodávky:
1x nočný stolík
Návod na montáž
Montážny materiál
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Posteľ kov / masívny dub / MDF Dekorhome
Varianty produktu
Posteľ kov / masívny dub / MDF Dekorhome
90 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 129.60 € 100 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 150.50 € 120 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 179 € 140 x 200 cm Odoslanie do 10 dní 255.70 €
Odoslanie do 10 dní
od 129.60 €
153.30 €
Přidat do oblíbených
Boxspringová posteľ FERATA KOMFORT
Odoslanie do 14 dní
od 544.70 €
681.60 €
Přidat do oblíbených








