- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík 1 ks D06420 dub sonoma Dekorhome
Nočný stolík 1 ks D06420 dub sonoma Dekorhome
Kód produktu: D06420
Telefonická objednávka
Nočný stolík v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou stolíka je zásuvka a úložný priestor, ktoré je možné využiť na odkladanie rôznych drobností.
Farba:
dub sonoma
Rozmery:
šírka: 39 cm
výška: 41 cm
hĺbka: 28 cm
Materiál:
MDF
Dodávané v demonte.
Rozsah dodávky:
1 x nočný stolík
návod na montáž
montážny materiál
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







