- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa MALDUS 3xG9
Nástenná lampa MALDUS 3xG9
Telefonická objednávka
Moderné nástenné svetlo MALDUS vytvára štýlovú kompozíciu pre mnoho rôznych štýlov interiérov. Obzvlášť skvele sa bude vynímať pri posteli nad nočným stolíkom. Vhodné nielen do spálne či obývačky, ale aj do pracovne alebo chodby.
Okrúhle tienidlá sú vyrobené zo skla v bielej farbe. Tienidlá sú umiestnené na kovovej striebornej základni.
Žiarovky nie sú súčasťou dodávky.
Odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami zo série MALDUS.
Farba:
strieborná / biela
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 33,5 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 17 cm
závit pre žiarovku: G9
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 34 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Rozkladacia pohovka SYDNEY
Ružová
Odoslanie do 7 dní
382.10 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
382.10 €
Príručný stolík XANTHOS Dekorhome
Príručný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
66.80 €
Černý mramor
Nie je skladom
68.50 €
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
208.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
216 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
199.30 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
225.10 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
186.40 €
Modrá
Nie je skladom
220.40 €
Antracit
Nie je skladom
215.60 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
215.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
248.70 €
Plechová skrinka s kolieskami Dekorhome
Plechová skrinka s kolieskami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
168.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
197.20 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
180.60 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
171.70 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
156.80 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
163 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
172.10 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
171.70 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
171.60 €



