- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa BALON
Nástenná lampa BALON
Telefonická objednávka
Séria sklenených svietidiel BALON v tvare balónika. Netradičný charakter dodáva elegantné farebné sklo v tvare balóna.
Lampy sa dokonale hodia do moderných interiérov a miestností ako je obývacia izba, spálňa alebo detská izba. Jedinečný efekt je možné dosiahnuť kombináciou niekoľkých typov svetiel série BALON LED.
Žiarovka nie je súčasťou.
Farba:
priehľadná / strieborná
Materiál:
sklo/kov
Rozmery:
šírka: 10 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 25 cm
typ žiarovky: G9
Hmotnosť:
1,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa BALON LED 1x6W
Závesná lampa BALON LED 1x6W
Ružová
Odoslanie do 14 dní
108.20 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
108.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
108.20 €
Jedálenský stôl TALIA
Jedálenský stôl TALIA
Bílošedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Šedý mramor
Nie je skladom
270.40 €
Taburet LORI 2
Taburet LORI 2
Čierna
Nie je skladom
82.50 €
Zelená
Nie je skladom
85.30 €
Sivá
Nie je skladom
82.50 €
Krémová
Nie je skladom
84 €
Béžová
Nie je skladom
84 €
Tyrkysová
Nie je skladom
82.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
82.50 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
82.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
85.30 €
Starorůžová
Nie je skladom
84 €
Skořicová
Nie je skladom
84 €
Jedálenské kreslo K489
Jedálenské kreslo K489
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom



