🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 127 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| SKLADACIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Nie je skladom
162.50 €
Čierna
Nie je skladom
156.40 €
Sivá
Nie je skladom
126.60 €
Černá / bílá
Nie je skladom
166.90 €