- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Kód produktu: KO0000088001
Telefonická objednávka
Luxusná kuchynská zostava PRADO dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD v kombinácii s dvierkami z MDF v troch farebných variantoch: sivá / krémová extra vysoký lesk, krémová extra vysoký lesk / sivá a biela extra vysoký lesk / sivá.
Skrinky si môžete poskladať v ľubovoľnom poradí podľa vašich predstáv. Má systém tichého zatvárania dvierok a kovové úchyty. Dolné skrinky základnej zostavy sú dodávané vrátane pracovnej dosky a dolnej lišty, drezová skrinka bez pracovnej dosky. Šírka hornej a spodnej zostavy je 2,6 m.
Odporúčame dokúpiť univerzálny kuchnská drez LAY ON.
Farbu zostavy zvoľte vo variantoch produktu.
Dĺžka zostavy:
260 cm
Farba:
sivá / krémová extra vysoký lesk
krémová extra vysoký lesk / sivá
biela extra vysoký lesk / sivá
Materiál:
dvierka: MDF lakovaná
korpus: DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka hornej a spodnej zostavy: 2,6 m
Rozmery spodných skriniek (VxH): 86 x 52 cm
Rozmery jednotlivých horných skriniek (ŠxHxV): 80/60/40 x 31 x 71 cm
Vrátane pracovnej dosky (okrem drezovej skrinky), bez drezu
Hrúbka pracovnej dosky: 28 mm
Dodávané bez dekorácií a spotrebičov
Dodávané v demonte
Hmotnosť:
199 kg
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 52 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 199 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka, 4x spodná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 52 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 86 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 71 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 52 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 199 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka, 4x spodná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 52 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 86 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 71 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Rozkladací jedálenský stô BILOTTI
Skladom
u vás do 08.05.2026
697.80 €
768.60 €
Přidat do oblíbených








