- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo s taburetom ZANDER
Kreslo s taburetom ZANDER
Telefonická objednávka
Kreslo s podnožkou ZANDER má masívne drevené nohy a čalúnené kvalitnou mentolovou látkou alebo svetlosivou látkou v jemných odtieňoch.
Je polohovacie, jemným stlačením na chrbtovú opierku kreslo sklopíte do relaxačnej polohy.
ZANDER sa dodáva v dvoch jemných farebných prevedení - svetlosivá a mentolová.
Farba:
mentolová / prírodná
svetlosivá / prírodná
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery kresla:
šírka: 82 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 99 cm
hĺbka sedu: 49,5 cm
Rozmery podnože:
šírka: 63 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 40 cm
Nosnosť kresla:
100 kg
Nosnosť podnože:
90 kg
Hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠÍRKA | 63 cm, 82 cm |
| HĹBKA | 51 cm, 83 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA TABURETU | 63 cm |
| HĹBKA TABURETU | 51 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
124.80 €
Čierna
Nie je skladom
106.80 €
Sivá
Nie je skladom
99.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
109.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
114.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
120 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
96.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
96.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
114.20 €




























