🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Regál TABIA je ideálny ako stojan na kvety. Ponúka celkom osem políc.
Vyrobený je z lakovaného bambusu v prírodnej farbe, preto elegantne zapadne do každého interiéru.
Jeho najväčším plusom je všestrannosť, použiť ho môžete kdekoľvek, kde práve potrebujete regál takéhoto typu. TABIA sa bude vynímať v ktorejkoľvek miestnosti vo vašom byte.
Nie je vhodný do exteriéru.
Darček pre vás - k regálu TABIA dostanete ako darček pár rukavíc a set ručného záhradného náradia pozostávajúceho z troch kusov.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
bambus lakovaný
Rozmery:
šírka: 103,5 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 85 cm
Nosnosť:
10 kg na jednu policu
Hmotnosť:
4,6 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 90 cm, 104 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,6 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| POČET POLÍC | 8 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
52.90 €
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
57 €
Akácia
Nie je skladom
282.30 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
299.70 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
338.30 €