- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo NOBLEO
Kreslo NOBLEO
Kód produktu: KO0000405340
Telefonická objednávka
POHODLNÉ KRESLO NOBLEO
Dodajte svojmu interiéru šmrnc s kreslom NOBLEO, elegantným kúskom, ktorý spája nadčasový dizajn a štýlovú extravaganciu.


VYBRANÉ MATERIÁLY
Zaujme na prvý pohľad vďaka Velvet látke v kombinácii s kovovými nohami v prevedení gold chróm zlatá. Kreslo v sebe nesie ducha glamour a Art-deco štýlu. Dekoratívne prešívané operadlo a pohodlné okrúhle sedadlo zaručujú komfort aj vizuálny pôžitok. Štíhle nožičky nielen opticky odľahčujú celkový vzhľad, ale zabezpečujú aj potrebnú stabilitu.
- béžová
- sivohnedá taupe
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

ŠTÝL DO KAŽDEJ MIESTNOSTI
NOBLEO vynikne nielen v obývačke, spálni či štýlovej jedálni, ale je ideálny aj do kancelárie, rokovacej miestnosti, vstupnej haly či lounge zóny. Skvele doplní interiér a stane sa dôstojným reprezentantom.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Velvet / kov
Rozmery:
šírka: 76 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 76 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
14 kg

DODÁVKA A MONTÁŽ
Kreslo je dodávané v demontovanom stave, čo umožňuje jednoduchú dopravu a zaisťuje, že bude bezpečne doručené až k vám domov. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Pohovka AMORINITO XL
Dostupnosť podľa variant
223.70 €
260.60 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík SELENA
Varianty produktu
Zlatá
Nie je skladom
178.40 €
Stříbrná
Skladom
Konferenčný stolík SELENA
Zlatá
Nie je skladom
178.40 €
Stříbrná
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
Dostupnosť podľa variant
od 163.30 €
182.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K537
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Krémová
Skladom
Jedálenská stolička K537
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
72.80 €
Krémová
Skladom
u vás do 06.05.2026
72.80 €
72.80 €
80.60 €
Přidat do oblíbených

























