- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo CROWN
Kreslo CROWN
Kód produktu: V-CH-CROWN-FOT
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo CROWN zaujme svojim dizajnom. Je čalúnené zamatovú látkou.
Nožičky sú z chrómovanej ocele v zlatej farbe.
Farba:
tmavo zelená / zlatá
čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
zamatová látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 78 cm
hĺbka: 72 cm
výška: 80 cm
výška sedadla: 45 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
14 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Na stiahnutie
CROWN_manual.jpg (jpg, 71.8 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Obývacia stena SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladom
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
u vás do 06.05.2026
184.90 €
184.90 €
205 €
Přidat do oblíbených
Taburet COSBY
Varianty produktu
Světle modrá
Nie je skladom
47 €
Taburet COSBY
Světle modrá
Nie je skladom
47 €
Dostupnosť podľa variant
47 €
50.20 €
Přidat do oblíbených
Koberec MATES TYP 1
Prijímame predobjednávky
od 8.60 €
9.70 €
Přidat do oblíbených















