- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo zamat / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto pohodlné kreslo je navrhnuté tak, aby vo vašej obývačke upútalo na prvý pohľad.
Toto relaxačné kreslo je potiahnuté mäkkým čalúnením a poskytne vám príjemné posedenie. Kovový rám zvyšuje jeho odolnosť a stabilitu. Kreslo môžete kombinovať s iným industriálnym nábytkom vo vašom obývacej izbe alebo spálni.
Farba:
biela / čierna
horčicová / čierna
ružová / čierna
svetlozelená / čierna
modrá / čierna
hnedá / čierna
svetlosivá / čierna
tmavosivá / čierna
čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
zamatová látka / kov
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 84 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 60 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
15,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Dvojmiestna pohovka LUANA
Dvojmiestna pohovka LUANA
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
321.70 €















