- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Oslo
- Komoda OSLO 75381
Komoda OSLO 75381
Kód produktu: 0000106520
Telefonická objednávka
Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub sonoma / biela.
Je dvojdverová s tromi zásuvkami.
Komoda stojí na drevených nôžkach s výškou 20,5 cm.
Možno k nej dokúpiť ďalšie produkty zo sektorového programu OSLO.
Farba:
dub sonoma / biela
Rozmery:
šírka: 147,1 cm
hĺbka: 39,1 cm
výška: 81 cm
Materiál:
laminovaná DTD
Hmotnosť:
39 kg
Dodává sa v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 147 cm |
| HĹBKA | 39,1 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















