- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík NEA KWADRAT
Konferenčný stolík NEA KWADRAT
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík NEA KWADRAT je vyrobený z laminovanej DTD v niekoľkých trendy farebných variantoch. Stabilitu zaisťujú štyri pevné nohy. Stolík navyše ponúka praktický úložný priestor v podobe priestranného šuplíka.
Farba:
biela
dub sonoma
dub wotan
tmavý orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná drevotrieska
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 52 cm
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






