- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík NEA
Konferenčný stolík NEA
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík NEA ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach: biela, dub sonoma, dub wotan a tmavý orech.
Stolík ponúka ďalší úložný priestor v podobe šuplíkov, ktoré nájdete po stranách.
Farba:
biela
dub sonoma
dub wotan
tmavý orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
dyhovaná drevotrieska
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 52 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
24 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















