- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík DIANA H 60x60 cm
Konferenčný stolík DIANA H 60x60 cm
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík DIANA H 60x60 cm je vyrobený v kombinácii skla a MDF dosky.
Horná doska je z tvrdeného číreho skla, spodná doska z mliečneho skla a nohy stola sú vyrobené z laminovanej alebo lakovanej MDF dosky v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
dub sonoma
čierna (lak)
biela (lak)
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
sklo / chrómovaná oceľ / MDF lakovaná / laminovaná
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 55 cm
Hmotnosť:
19,9 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Relaxačné kreslo FELIPE
Relaxačné kreslo FELIPE
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom




