- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stôl DIANA INTRO
Konferenčný stôl DIANA INTRO
Telefonická objednávka
Konferenčný stôl DIANA INTRO je vyrobený v kombinácii kovu, MDF a skla.
Stôl je zložený z hornej dosky z tvrdeného číreho skla, zo spodnej odkladacie dosky z mliečneho skla (vo variante betón z čierneho skla).
Nohy stola sú vyrobené z chrómovanej ocele a MDF v rôznom farebnom prevedení.
Farba:
biela (lak)
wenge
betón
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
sklo / laminovaná alebo lakovaná MDF / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Polohovacie kreslo AGUSTIN
Polohovacie kreslo AGUSTIN
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom






