- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Norty
- Konferenčný stolík 120 NORTY TYP 15
Konferenčný stolík 120 NORTY TYP 15
Kód produktu: 0000147834
Telefonická objednávka
Praktický konferenčný stolík NORTY 120 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: dub sonoma.
Stôl ponúka veľkú odkladaciu plochu a poličku.
Konferenčný stolík je súčasťou viacúčelové sektorové zostavy: NORTY.
Farba:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 50,5 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




