- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stôl UNIVERSE
Konferenčný stôl UNIVERSE
Kód produktu: V-CH-UNIVERSE-LAW
Telefonická objednávka
Dizajnový konferenčný stôl UNIVERSE je vyrobený z chrómovanej ocele v striebornej alebo zlatej farbe.
Doska stola je vyrobená z tónovaného skla.
Farba:
strieborná / dymové sklo
zlatá / dymové sklo
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
dymové sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 45 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
25,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,2 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenská stolička K537
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Krémová
Skladom
Jedálenská stolička K537
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
72.80 €
Krémová
Skladom
u vás do 06.05.2026
72.80 €
72.80 €
80.60 €
Přidat do oblíbených









