Posteľ KAISA
Telefonická objednávka
Štýlová posteľ KAISA vám dopraje ten najlepší komfort.
Posteľ je čalúnená jemnou látkou Velvet vo farebnom prevedení: ružová. Posteľ sa pýši vysokým čalúneným čelom s dekoratívnym prešívaním. Stojí na kovových nohách v prevedení zlatý chróm matný.
Súčasťou je lamelový rošt. Dodávaná bez matraca. Odporúčame dokúpiť matrac z našej ponuky.
Posteľ ponúkame v 3 veľkostiach: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm a 180 x 200 cm.
Farba:
ružová / zlatá
Materiál:
kov / látka
Rozmery:
šírka: 150 / 170 / 190 cm
hĺbka: 210 cm
výška: 110 cm
výška ložnej plochy: 28 cm
Plocha lôžka:
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
Výber veľkosti zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Nosnosť jedného lôžka:
100 kg
Hmotnosť:
35 kg / 38 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm, 170 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg, 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 28 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 150 cm, 170 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg, 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 28 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












