🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Komoda GARBO 3 je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: biela a dub sonoma.
Skladá sa z troch šuplíkov. Je praktická a funkčná, preto je už len na vás, kde ju umiestnite, do obývacej či detskej izby, spálne, prípadne do šatníka.
Farba:
biela
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery komody:
Šírka: 74,1 cm
Hĺbka: 36 cm
Výška: 69,9 cm
Rozmery šuplíka:
Šírka: 71 cm
Výška: 22 cm
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.