- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné kreslá
- Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Skladacie záhradné kreslo Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto polohovacie záhradné kreslo je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Skvele doplní zariadenie vašej terasy, záhrady, balkóna alebo i iných priestorov vonku či v dome.
Záhradná stolička má robustný oceľový rám a textilenový sedák a operadlo, ktoré sa ľahko čistia a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Vydrží vám preto dobre slúžiť po mnoho rokov. Polstrovaná opierka hlavy je mäkká a pohodlná. Stolička je tiež ľahká, takže ju môžete ľahko prenášať a zložiť, ak chcete ušetriť miesto.
Farba:
krémová
sivohnedá taupe
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
oceľ / textilen
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 111 cm
Hmotnosť:
8,4 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradný jedálenský stôl 150x90 cm čierna / sivá
Záhradné ratanové ležadlo s vankúšom
Záhradné ratanové ležadlo s vankúšom
Čierna
Nie je skladom
174.90 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
133.60 €
Hnědá / černá
Odoslanie do 10 dní
162.10 €














