- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Johan
- Kancelárska skriňa JOHAN 2 NEW 05
Kancelárska skriňa JOHAN 2 NEW 05
Telefonická objednávka
Kancelárska skriňa JOHAN 2 NEW 05 s dvierkami a štyrmi policami vnútri je vyrobená z laminovanej drevotriesky.
Skriňa je súčasťou dizajnovej kancelárske zostavy JOHAN NEW vhodné na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.
Kvalitný slovenský výrobok.
Farba:
dub sonoma / biela
dub craft / biela
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 72,5 cm
hĺbka: 33,8 cm
výška: 186 cm
Výška vnútorného úložného priestoru: od 32 - 34,7 cm
Nosnosť polic:
5 kg
Hmotnosť:
46,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 72,5 cm |
| HĹBKA | 33,8 cm |
| VÝŠKA | 186 cm |
| HMOTNOSŤ | 46,5 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP SKRINE | Policová |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Dvojkrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl JOHAN 2 NEW 01
Písací stôl JOHAN 2 NEW 01
Biela
Odoslanie do 14 dní
89.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
89.20 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Biela
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Biela
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
67.60 €
Rohový stolík JOHAN 2 NEW 06
Regál so skrinkou JOHAN 2 NEW 10
Regál so skrinkou JOHAN 2 NEW 10
Biela
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Biela
Odoslanie do 14 dní
223.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
223.40 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €
Kancelársky regál nízky JOHAN 2 NEW 03
Kancelársky regál nízky JOHAN 2 NEW 03
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
63.50 €
















