- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenské súpravy 4+1
- Jedálenský set 4+1 JASPER
Jedálenský set 4+1 JASPER
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský set JASPER sa skladá z rozkladacieho jedálenského stola a štyroch stoličiek. Dĺžku stola je možné meniť od 110 cm do 170 cm, vďaka čomu je ideálna do malých aj väčších miestností. Oceľové nohy a čierna sklenená doska mu dodávajú elegantný vzhľad, ktorý sa určite hodí k rôznym štýlom interiéru.
Stoličky, ktoré sú súčasťou tejto sady, majú oceľové čierne nohy, sú odolné a stabilné. Sivé čalúnenie je nielen elegantné, ale tiež sa ľahko udržuje v čistote. Sú to perfektné stoličky na každodenné použitie.
Farba:
čierna / sivá
Materiál:
kov / sklo / látka
Rozmery stola:
šírka: 110 - 170 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 44 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 89 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 44 cm, 110 cm, 170 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 76 kg, 89 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm, 170 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 44 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 58 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 89 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 44 cm, 110 cm, 170 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 76 kg, 89 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm, 170 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 44 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 58 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 89 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
59.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
59.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
59.50 €









