- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslá
- Jedálenské kreslo SINON Dekorhome
Jedálenské kreslo SINON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné jedálenské kreslo je čalúnené príjemnou látkou s efektom brúsenej kože v dvoch farbách: hnedá a šedohnedá taupe. Kreslo stojí na podnoži z lakovaného kovu v čiernej farbe.
Jedálenské kreslo je celočalúnené s dekoratívnym zipsovým prešívaním.
Farba:
hnedá / čierna
šedohnedá taupe / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester)/kov
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 77 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 36 cm
výška podrúčiek: 16 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 36 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 36 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €Rozkladací jedálenský stôl TIZIANO
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €








