- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K390 krémová / sivá / zlatá
Jedálenská stolička K390 krémová / sivá / zlatá
Kód produktu: V-CH-K/390-KR
Telefonická objednávka
Dizajnová jedálenská stolička K390 zaujme na prvý pohľad. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele vo farbe ružovo zlatá.
Predná strana je potiahnutá krémovú eko kožou a zadná strana je čalúnená sivou látkou.
Farba:
krémová / sivá / ružovo zlatá
Materiál:
eko koža / látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,9 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Designová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Na stiahnutie
K390_manual.jpg (jpg, 67.2 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Designová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.















