- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl BONELLO
Jedálenský stôl BONELLO
Kód produktu: V-CH-BONELLO-ST
Telefonická objednávka
Štýlový jedálenský stôl BONELLO vás zaujme vďaka svojim designovým nohám, ktoré sú výrazným prvkom celého stola.
Stôl je vyrobený z laminovanej MDF vo farebnom prevedení: sivý mramor. Dizajnové nohy sú z chrómovanej ocele v zlatej farbe.
Farba:
sivý mramor / zlatá
Materiál:
MDF / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
20 kg
Hmotnosť:
37,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,5 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenská stolička K381
Dostupnosť podľa variant
81.50 €
88.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K385
Dostupnosť podľa variant
68.50 €
76.60 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K390 krémová / sivá / zlatá
Skladom
u vás do 08.05.2026
77.10 €
83.70 €
Přidat do oblíbených















