BAROVÁ SKRINKA APATÉ

Kúpte si do obývacej izby dizajnový kúsok, ktorý je zároveň praktický a splní všetky vaše očakávania. Barová skrinka APATÉ vnesie do interiéru sofistikovaný vzhľad s nádychom luxusu. Skvele sa bude vynímať v štýlových kanceláriách alebo rokovacích miestnostiach, kde určite každý hosť ocení výrazný dekoratívny prvok v podobe mandaly.


VÝHODY BAROVEJ SKRINKY

Skrinka APATÉ je skvelou voľbou pre milovníkov dobrých a kvalitných drinkov, ktorí chcú mať všetko po ruke a prehľadne zrovnané. A nielen to, barová skrinka sa stane hlavným designovým prvkom každého priestoru. Každý návštevník bude okúzlený jej vzhľadom aj obsahom.

Skrinku APATÉ je možné doplniť o ďalšie dizajnové produkty rovnomenného radu a vytvoriť si tak naozaj štýlový relaxačný, pracovný alebo spoločenský priestor.


JEDINEČNÝ DIZAJN AJ KVALITA

Skrinka je vyrobená z exotického mangovníkového dreva lakovaného čiernou farbou. Ručná výroba robí z každej skrinky jedinečný kúsok. Vzhľadom na použité prírodné materiály sa môžu vyskytovať farebné a rozmerové odchýlky. Prírodná kresba dreva sa líši pri každom produkte, každá skrinka APATÉ je tak úplne výnimočná. Najvýraznejším prvkom skrinky je mohutná medená mandala na predných dvierkach, precízne vyrobená do posledných detailov.


PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Po otvorení skrinky sa pred vami odkrýva množstvo úložného priestoru na zavesenie pohárov rôznych tvarov i veľkostí, postranné priehradky vo dverách, veľké množstvo spodných boxoch na uloženie fliaš, dve vysúvacie zásuvky na drobné nevyhnutnosti a tiež otvorené police, kam je možné umiestniť napríklad taniere alebo misky .

Celý vnútorný priestor skrinky je vo farbe prírodného mangovníkového dreva s čiernymi prvkami v podobe držiakov pohárov a čelných plôch priehradiek.


TECHNICKÉ PARAMETRE

Rozmery:
šírka: 95 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 141 cm

Hmotnosť: 
77 kg


MONTÁŽ

Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

Parametre
FARBA ČiernaZlatá
DEKOR Mangovníkové drevo
ŠTÝL Art Deco, Retro, Rustikálny, Moderný, Nadčasový
ŠÍRKA 95 cm
HĹBKA 42 cm
VÝŠKA 141 cm
MATERIÁL Kov, Masívne drevo
VÝŠKA NOŽIČIEK 10 cm
POČET ŠUPLÍKOV 2
DVERE Dvere na pántoch, Dvojkrídlové
FARBA ČiernaZlatá
DEKOR Mangovníkové drevo
ŠTÝL Art Deco, Retro, Rustikálny, Moderný, Nadčasový
ŠÍRKA 95 cm
HĹBKA 42 cm
VÝŠKA 141 cm
MATERIÁL Kov, Masívne drevo
VÝŠKA NOŽIČIEK 10 cm
POČET ŠUPLÍKOV 2
DVERE Dvere na pántoch, Dvojkrídlové

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení