- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Masážne
- Elektrické polohovacie kreslo CARINIO
Elektrické polohovacie kreslo CARINIO
Telefonická objednávka
ELEKTRICKÉ POLOHOVACIE KRESLO CARINIO
Predstavujeme Vám elektrické polohovacie kreslo CARINIO - kreslo, ktoré prináša revolučné spojenie pohodlia, praktickosti a štýlu priamo do Vašej obývačky. S jeho moderným dizajnom a výberom z dvoch farebných variant sa ľahko stane nielen vašim obľúbeným miestom na relaxáciu, ale aj elegantným doplnkom Vášho interiéru.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Toto kreslo bolo navrhnuté s myšlienkou na maximálny komfort a flexibilitu. Vďaka elektrickému polohovaciemu mechanizmu môžete ľahko a bez námahy nastaviť kreslo presne podľa Vašich aktuálnych potrieb – či už chcete čítať, sledovať televíziu alebo si dopriať krátky odpočinok. Súčasťou kresla je diaľkové ovládanie pomocou ktorého si môžete nastaviť masáž podľa vlastných predstáv – intenzitu, časť tela, štýl masáže a dĺžku masáže.
UNIVERZÁLNY DIZAJN
Kreslo CARINIO je čalúnené kvalitnou látkou, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj ľahko udržiavateľná a odolná. Vďaka voľbe z dvoch farebných variantov si môžete vybrať kreslo, ktoré dokonale ladí s Vaším interiérom. Či už preferujete jemné béžové tóny alebo elegantnou sivou, máme pre Vás tú správnu variantu.
- béžová
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 75 cm
hĺbka: 95 - 165 cm
výška: 107 - 87 cm
šírka sedu: 54 cm
hĺbka sedu: 53 - 100 cm
výška sedu: 50 - 54 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
38 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 95 cm, 165 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 95 cm, 165 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
223.20 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
234.20 €
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
131.90 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
104.60 €
Servírovací stolík Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €



















