- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- 3miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
3miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto štýlová trojmiestna pohovka je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Či už potrebujete pohodlný gauč do kancelárie alebo by ste si len radi zaobstarali pekný a štýlový doplnok do domu, táto textilná pohovka pre vás bude tou pravou voľbou!
Pohovka ponúka široký priestor na sedenie a jej silne polstrované matrace vám pri sedení zaistí maximálne pohodlie. Ich poťahy je možné navyše stiahnuť a vyprať v práčke, takže ich jednoducho udržíte v čistote. Čalúnenie je z mäkkej a odolnej látky. Silný drevený rám prispieva k pevnosti celej konštrukcie.
Farba:
svetlosivá
tmavosivá
hnedá
krémová
modrá
zelená
žltá
vínová
sivohnedá taupe
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne drevo
Rozmery pohovky:
šírka: 168 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 150 cm
výška sedu: 40 cm
Hmotnosť:
29 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x trojsedačka, 3 x poduška na sedák, 3 x vankúš na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 168 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 40,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 150 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
194 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.60 €
Zelená
Nie je skladom
197.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
286.10 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
269.30 €
Vínová
Nie je skladom
244.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
283.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
154.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
260.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
253.10 €
2-miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
2-miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
352.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
301.30 €
Zelená
Nie je skladom
346.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
292.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
412 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
354.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
267.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
214.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
350.60 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
295.10 €
Taburet zamat Dekorhome
Taburet 2 ks umelá koža Dekorhome
Taburet 2 ks umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
105.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
126.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
95.40 €

















