- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- 3miestna pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto 3-miestna pohovka je skvelým miestom pre rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie a relaxáciu všeobecne. Bude ústredným bodom vášho interiéru.
Tkanina má jednoduchý a čistý vzhľad a je priedušná a odolná. Rám z kovu a preglejky zaisťuje pevnosť a stabilitu pohovky. Pohovka je vysoko pohodlná, pretože má silne polstrované sedáky, podrúčky a je vybavená vankúšmi za chrbát.
Táto pohovka s jednoduchým, ale moderným dizajnom má vo vašej izbe upútať pozornosť.
Farba:
svetlosivá
tmavosivá
krémová
žltá
vínová
hnedá
čierna
sivohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / kov / preglejka / molitan
Rozmery pohovky:
šírka: 228 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 210 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 41 cm
Hmotnosť:
30 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 228 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Polyester, Preglejka |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 228 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan, Polyester, Preglejka |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Taburet Dekorhome
Taburet Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
96.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
104.90 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
118.10 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
95.70 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
101.70 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
117.10 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
103.70 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
106.10 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
93.10 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
115.20 €
2-miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
2-miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
352.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
301.30 €
Zelená
Nie je skladom
346.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
292.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
412 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
354.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
267.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
214.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
350.60 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
295.10 €
Taburet zamat Dekorhome
Taburet 2 ks umelá koža Dekorhome
Taburet 2 ks umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
105.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
126.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
95.40 €































