- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- Závesný TV stolík THOR Dekorhome
Závesný TV stolík THOR Dekorhome
Kód produktu: INVI46809
Telefonická objednávka
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl so zásuvkou HYPERION Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
309.90 €
421.50 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
Varianty produktu
Konferenčný stolík THOR Dekorhome
100 cm Odoslanie do 14 dní 219.40 €
Odoslanie do 14 dní
219.40 €
391.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 728 €
1 049.10 €
Přidat do oblíbených







