- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa TUBO 1xGU10 40 cm
Závesná lampa TUBO 1xGU10 40 cm
Telefonická objednávka
Moderné a minimalistické závesné svietidlo TUBO v tvare valca. Ccharakteristický tvar lampy bude perfektnou voľbou nad jedálenský stôl alebo nad kuchynský ostrovček.
Lampa TUBO je vyrobená z kovu (hliníka) vo farbe prírodného dreva alebo v elegantnej čiernej. Lampa je vhodná pre žiarovky s päticou GU10 a maximálnym výkonom 25W.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
čierna / hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 5,5 cm
hĺbka: 5,5 cm
výška: 40 cm
dĺžka: 90 cm
závit pre žiarovku: GU10
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
0,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 5,5 cm |
| HĹBKA | 5,5 cm |
| DĹŽKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | GU10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Závesná lampa TUBO 1xGU10 10 cm
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
24.30 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
23.90 €
Barový stôl THOR Dekorhome
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
85.80 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Závesná lampa TUBO 1xGU10 25 cm
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €






