- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závěsná lampa ARLEKIN 1xE27
Závěsná lampa ARLEKIN 1xE27
Kód produktu: CA-31-94509+
Telefonická objednávka
Pútavé živé farby a originálny tvar tejto závesnej lampy zaujmú každého. Látkové tienidlo zavesené na bielom lane. Ideálne riešenie pre najmenších do detskej izby.
Farba:
ružová
modrá
zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / plast
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 90 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba |
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Detská nástenná lampička TOWER LED
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
40.80 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
41.10 €
Detská nástenná lampička TOWER LED
Čierna
Odoslanie do 14 dní
40.80 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
41.10 €
Odoslanie do 14 dní
od 40.80 €
52.60 €
Přidat do oblíbených
Detská pohovka mäkký plyš Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 63 €
od 51.40 €
60.30 €
Přidat do oblíbených
Rastúci detský stôl HAYDEN
Odoslanie do 7 dní
675.80 €
711.30 €
Přidat do oblíbených
Detské kreslo mäkký plyš Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 450 €
od 45.50 €
53 €
Přidat do oblíbených
Detská nástenná lampička CAR LED
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
44.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
44.30 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
43 €
Světle modrá
Odoslanie do 14 dní
41.30 €
Detská nástenná lampička CAR LED
Čierna
Odoslanie do 14 dní
44.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
44.30 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
43 €
Světle modrá
Odoslanie do 14 dní
41.30 €
Odoslanie do 14 dní
od 41.30 €
45.40 €
Přidat do oblíbených
Detská nástenná lampička SHEEP LED
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
38.90 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
39.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
46.50 €
Detská nástenná lampička SHEEP LED
Biela
Odoslanie do 14 dní
38.90 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
39.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
46.50 €
Odoslanie do 14 dní
od 38.90 €
50.20 €
Přidat do oblíbených





