Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Usaďte sa k tomuto drevenému záhradnému jedálenskému setu a vychutnajte si lahodnú večeru na čerstvom vzduchu.
Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné.
Stolová doska záhradného stola ponúka stabilnú plochu pre nápoje, občerstvenie, dekoratívne predmety a ďalšie potreby. Zostava sa vyznačuje latkovým dizajnom, ktorý vyžaruje rustikálne kúzlo.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Farba:
prírodná akácia
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou
Rozmery stoličky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 51 cm
výška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 59 cm
Rozmer stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 110 cm
výška: 75 cm
Tvar:
okrúhly
štvorcový
Výber tvaru stola zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
44 / 47 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 4 x stoličky, 1x stôl
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý, Štvorcový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg, 47 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 110 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý, Štvorcový |
| ŠÍRKA | 54 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg, 47 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 110 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Guľatý Odoslanie do 10 dní 561.90 € Štvorcový Odoslanie do 10 dní 566.40 €Skladacie záhradné lehátko Dekorhome
Záhradný úložný box 100 cm Dekorhome
Záhradný úložný box 100 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
200.20 €
Biela
Nie je skladom
220.50 €
Antracit
Nie je skladom
209.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
187.20 €
Záhradná sedacia súprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
832.60 €
Černá / bílá
Nie je skladom
831.90 €
Antracit / šedá
Nie je skladom
979.80 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
598.30 €
Hnědá / zelená
Nie je skladom
810.20 €
Modrá / šedá
Nie je skladom
586.20 €
Modrá / černá
Nie je skladom
775.50 €
Hnědá / červená
Nie je skladom
794.40 €
Záhradný úložný box Dekorhome
Party stan 3x3 m Dekorhome
Set záhradných polohovacích stoličiek so stolíkom 3 ks
Set záhradných polohovacích stoličiek so stolíkom 3 ks
Stříbrná / taupe
Nie je skladom
153.60 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 7 dní
156.20 €

















