- Domov
- Záhrada
- Záhradné altány, pergoly a stany
- Záhradné altány
- Záhradný altánok starožitný Dekorhome
Záhradný altánok starožitný Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento záhradný altánok sa nepochybne stane dominantou vašej záhrady a zároveň krásnym útočiskom, kde sa schovať pred slniečkom.
Altánok z tepaného železa je mimoriadne stabilnou konštrukciou pre ruže a ďalšie popínavé rastliny. Svojimi ľúbivými ornamentmi v štýle vintage navodí vo vašej záhrade či na dvore romantickú atmosféru a dodá priestoru nádych elegancie. Kopulovitý dizajn je nielen veľmi estetický, ale počas horúcich dní vám tiež ponúkne zatienené útočisko. Záhradný altánok je navyše pôvabným miestom, kde môžete nechať rozrastať najrôznejšie popínavky, ako sú brečtan, plamienok, vistária, vínna réva, kvety atď.
POZNÁMKA: NIKDY tento produkt nepoužívajte za zlého počasia, napríklad pri silnom vetre, hustom daždi, snehu, búrke a pod.
Farba:
hnedá s patinou
Materiál:
kované železo
Rozmery:
šírka: 4 / 5,58 m
dĺžka: 2,58 / 3,5 m
výška: 3,78 / 4,08 m
Výber rozmeru altánku zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
52,8 / 70,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Elegantný |
| TVAR | Guľatý, Šesťuholník |
| ŠÍRKA | 4 m, 5,58 m |
| DĹŽKA | 2,58 cm, 3,5 m |
| VÝŠKA | 3,78 cm, 4,08 m |
| HMOTNOSŤ | 53 kg, 71 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Železo s práškovým nástrekom |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| ROZMER | 4x2,58x3,78 cm, 5,58x3,5x4,08 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Elegantný |
| TVAR | Guľatý, Šesťuholník |
| ŠÍRKA | 4 m, 5,58 m |
| DĹŽKA | 2,58 cm, 3,5 m |
| VÝŠKA | 3,78 cm, 4,08 m |
| HMOTNOSŤ | 53 kg, 71 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Železo s práškovým nástrekom |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| ROZMER | 4x2,58x3,78 cm, 5,58x3,5x4,08 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný taburet LENKA Dekorhome
Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
95.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
97.30 €
Závesné hojdacie kreslo NIKOLO NEW
Závesné hojdacie kreslo NIKOLO NEW
Červená
Odoslanie do 14 dní
30.70 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
30.70 €











