- Domov
- Záhrada
- Záhradné altány, pergoly a stany
- Záhradné altány
- Záhradný altánok kruhový 3 m Dekorhome
Záhradný altánok kruhový 3 m Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento priestranný altánok s prekrásnymi ozdobnými ornamentami vnesie do vašej záhrady nádych elegancie. Za slnečných dní navyše vašej rodine a hosťom poskytne tienisté miesto, kde si môžu užívať príjemného chládku.
Užívajte si svoje rodinné stretnutia, grilovanie, popoludňajšie pikniky či narodeninové oslavy bez obáv. Tento vetraný altánok vás spoľahlivo ochráni pred slnkom i dažďom. Disponuje pevnou železnou konštrukciou s prekrásnymi dekoratívnymi ornamentmi. Polyesterová strecha má zosilnené rohy a k rámu je pripevnená pútkami na suchý zips, takže ju na neho nasadíte ľahko a rýchlo.
POZNÁMKA: NIKDY tento produkt nepoužívajte za zlého počasia, napríklad pri silnom vetre, hustom daždi, snehu, búrke pod.
Farba:
biela
antracit
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
práškovo lakované železo / 100% polyester
Rozmery:
šírka: 3 m
dĺžka: 3 m
výška: 2,9 m
výška po strechu: 1,95 m
Hmotnosť:
22,7 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 3 m |
| DĹŽKA | 3 m |
| VÝŠKA | 2,9 m |
| PRIEMER | 300 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| VÝŠKA PO STRECHU | 1,95 m |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Železo s práškovým nástrekom |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 3 m |
| DĹŽKA | 3 m |
| VÝŠKA | 2,9 m |
| PRIEMER | 300 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| VÝŠKA PO STRECHU | 1,95 m |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Železo s práškovým nástrekom |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
121.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
110.30 €
Sivá
Nie je skladom
136.50 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks polyratan Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
296.20 €
Čierna
Nie je skladom
404.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
311 €
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
206.20 €
Modrá
Nie je skladom
187.10 €
Antracit
Nie je skladom
184.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
200.70 €









