- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradné lavice OPOLÁNKY
Záhradné lavice OPOLÁNKY
Kód produktu: RP-CL1010
Telefonická objednávka
Lavica je vyrobená z borovicového dreva a kovu.
Lavica je vysoko odolná, masívne s nadčasovým dizajnom. Má pätky pre priskrutkovanie do zeme.
Využitie v meste aj v súkromných podmienkach na záhrade.
Lavica má certifikát FSC.
Materiál:
borovica / kov
Rozmery:
výška: 47 cm
dĺžka: 162 cm
hĺbka: 46 cm
Nosnosť:
3 x 90 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 162 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| SKLADACIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradný úložný box ONTARIO 870L
Varianty produktu
Hnedá
Skladom
Antracit
Skladom
Záhradný úložný box ONTARIO 870L
Hnedá
Skladom
u vás do 06.05.2026
219.20 €
Antracit
Skladom
u vás do 06.05.2026
219.20 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
219.20 €
254.20 €
Přidat do oblíbených
Záhradný slnečník s kovovou tyčou 400 cm Dekorhome - POSLEDNÝ KUS
Skladom
83.60 €
139.40 €
Přidat do oblíbených



