🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Polohovacie záhradné kreslo LONDON pre príjemné posedenie a odpočinok na Vašej záhrade.
Vysoko kvalitná hliníková, práškovo lakovaná konštrukcia s dvojitým povlakom. Sedacia a operná časť z nepriepustného a odolného Textilen 4x4. Ohýbané diely z kvalitnej umelej hmoty vystužené skleneným vláknom.
Kreslo je skladací a ponúka 5 polôh. Zámok proti zloženiu počas používania. Vysoká odolnosť proti slnečnému žiareniu. Certifikát TÜV.
Farba:
čierna / strieborná
čierna / tmavosivá
cappuccino / champagne
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
hliníková kostra / textílie 4x4 mm
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 109 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 66 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.