- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 5 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvorte si pohodové záhradné posedenie s touto polyratanovou záhradnou sedacou súpravou.
Táto pohodlná záhradná sedacia súprava má práškovo lakovaný oceľový rám, ktorý je potiahnutý PE ratanom, je teda robustný a ľahko sa čistí. Pohovka má vejárovitý tvar, ktorý na vašej záhrade zapôsobí ako pôsobivá dekorácia. Silne polstrované podušky na sedák a vankúše za chrbát navyše poskytujú maximálne pohodlie pri sedení. Súprava má ľahkú konštrukciu, takže sa veľmi ľahko prenáša.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžila čo najdlhšie.
Farba:
čierna / hnedá / krémová
čierna / krémová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
PE ratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / masívne akáciové drevo
Rozmery stolíka:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 73 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 88 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 67 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cm
výška sedadla od zeme: 39 cm
Hmotnosť:
50 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x pohovka, 4 x poduška na sedák, 8 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Guľatý, Atypický |
| ŠÍRKA | 70 cm, 88 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 67 cm, 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x poduška na sedák, 4x stredový diel pohovky, 8x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Umelý ratan |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Guľatý, Atypický |
| ŠÍRKA | 70 cm, 88 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 67 cm, 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x poduška na sedák, 4x stredový diel pohovky, 8x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo, Umelý ratan |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 14 dní
135.50 €
Krémová
Nie je skladom
154.50 €
Antracit
Nie je skladom
154.50 €
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Záhradný barový vozík polyratan Dekorhome
Hnedá
Skladom
76.50 €
Čierna
Skladom
136.20 €
Sivá
Skladom
138.70 €
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Hliníková pergola 4,96x3 m WALL 53 antracit
Průhledná (čirá)
Skladom
1 166.30 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
1 166.30 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
1 166.30 €
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
301.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
286.70 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
280 €
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Záhradná hojdačka ZÁVESNÁ 6119
Čierna
Nie je skladom
137.40 €
Béžová
Skladom
Záhradný slnečník Ø 350 cm
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 43 x 43 x 142 cm PP Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Cappuccino
Odoslanie do 10 dní
105.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
97.70 €

























