- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné ležadlá
- Záhradná lehátka 2 ks so stolíkom polyratan Dekorhome
Záhradná lehátka 2 ks so stolíkom polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Doprajte si chvíle oddychu na záhrade či terase s naším pohodlným záhradným lehátkom so stolíkom! Užite si relaxačné popoludnie za vlastným domom, ležadlo sa ideálne hodí k bazénom, na balkón, záhradu atď.
Lehátko má robustný oceľový rám, je teda vysoko odolné. Jeho široké podrúčky a vysoká chrbtová opierka prispievajú k jeho vizuálnej príťažlivosti, rovnako ako pohodlie pri sedení alebo ležaní. Opierka chrbta je nastaviteľná, takže lehátko môžete zaaretovať v požadovanej polohe. Na stolík si môžete odložiť telefón, slnečné okuliare, pitie a ďalšie drobnosti, ktoré tak budete mať pekne po ruke. Nábytok sa ľahko čistí a udržuje.
Farba:
hnedá / krémová
sivá / sivá
čierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
oceľ / polyratán / látka
Rozmery stolíka:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 31 cm
Rozmery lehátka:
šírka: 60 cm
dĺžka: 195 cm
výška: 53 - 95 cm
šírka sedu: 54 cm
výška sedu: 37 cm
šírka operadla: 54 cm
výška operadla: 83 cm
Hmotnosť:
21,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 30 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 195 cm |
| VÝŠKA | 31 cm, 53 cm, 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x ležadlo, 2x poduška |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP STOLA | Konferenčný, Príručný, Záhradný |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 30 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 195 cm |
| VÝŠKA | 31 cm, 53 cm, 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x ležadlo, 2x poduška |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP STOLA | Konferenčný, Príručný, Záhradný |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















