🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳




| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 107 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| NOSNOSŤ | 180 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.