- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná lavička okolo stromu z akáciového dreva
Záhradná lavička okolo stromu z akáciového dreva
Kód produktu: 44251
Telefonická objednávka
Dodajte vašej záhrade dotyk romantiky s našou lavičkou okolo stromu.
Lavičku možno ľahko zostaviť okolo stromu a vytvoriť si priestor na sedenie pre vás, vašu rodinu a priateľov.
Lavička je zhotovená z masívneho akáciového dreva s olejovou povrchovou úpravou, je odolná proti poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
Táto lavička okolo stromu kombinuje štýl, odolnosť a pohodlie a vašej záhrade dodá nadčasový dizajn.
Farba:
prírodné
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 86 cm
Materiál:
masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou
Hmotnosť:
15 kg
Dodává sa v demonte.

Zobraziť viac

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradný altánok so závesmi 3x3 m Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
1 068.20 €
1 228.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradný úložný box CAPRI 305L
Prijímame predobjednávky
od 73.30 €
87.20 €
Přidat do oblíbených
Záhradný kvetináč akáciové drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 74.30 €
82.20 €
Přidat do oblíbených





