- Domov
- Záhrada
- Detský záhradný svet
- Detské záhradné posedenie
- Záhradná lavica Dekorhome
Telefonická objednávka
Oddýchnite si pri hojdaní a užite si voľný čas na tejto kovovej lavici typu glider!
Toto 2miestne kreslo vám umožňuje hojdať sa na hojdacom mechanizme tam a späť. Užijete si upokojujúci, jemný hojdavý pohyb.
Lavica je vyrobená z ocele, je odolná voči poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť, takže je vhodná na každodenné vonkajšie použitie.
Široká, vysoká opierka chrbta a sedák s lakťovými opierkami vám poskytujú pohodlie pri sedení. Dekoratívne vzory a elegantný dizajn tejto terasovej lavice určite ozdobia váš priestor.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:
čierna
Materiál:
oceľ
Rozmery:
šírka: 114 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 98 cm
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Rustikálny, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výsuvné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Detský domček červená / zelená / žltá Dekorhome
Závesná hojdačka Dekorhome
Závesná hojdačka Dekorhome
Modrá
Odoslanie do 10 dní
111.70 €
Vícebarevné
Odoslanie do 10 dní
121.40 €
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
52.50 €
Červená
Nie je skladom
65.90 €
Modrá
Nie je skladom
52.50 €
Světle modrá
Nie je skladom
47.30 €
Detský domček so šmýkačkou Dekorhome
Detský domček so šmýkačkou Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
1 091.40 €
Červená
Odoslanie do 21 dní
1 142.50 €
Modrá
Odoslanie do 21 dní
1 142.50 €
Detský záhradný set sa slnečníkom Dekorhome
Detský záhradný set sa slnečníkom Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
91 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
91.10 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
91.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
97.10 €










