- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná lavica 122 cm polyratan Dekorhome
Záhradná lavica 122 cm polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše záhradné lavice z polyratanu kombinuje štýl a funkčnosť a je ideálny pre odpočinok pri bazéne, na verande či na záhrade.
Sedák lavica je vyrobený z vodeodolného PE ratanu, ktorý sa veľmi ľahko čistí, je vysoko odolný a vhodný pre každodenné vonkajšie používanie. Záhradná lavica je vybavená robustným oceľovým rámom s práškovým nástrekom, vďaka ktorému je veľmi stabilná a odolná.
Naši lavicu na terasu možno ľahko zostaviť. Poznámka: Odporúčame lavici v daždi, snehu alebo mrazu prikryť.
Farba:
čierna
hnedá
Farbu lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
polyratan / oceľ
Rozmery lavice:
šírka: 122 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 87 cm
šírka sedu: 112 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 45 cm
výška podrúčky od zeme: 68 cm
Hmotnosť:
12,5 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 112 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradná hojdačka s baldachýnom Dekorhome
Záhradná hojdačka s baldachýnom Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
318.80 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
306.70 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
327.20 €










