- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradné stoličky
- Záhradná jedálenská stolička 2 ks teakové drevo Dekorhome
Záhradná jedálenská stolička 2 ks teakové drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Vneste do svojej jedálne, záhrady či na terasu trochu rustikálneho kúzla s našimi stohovateľno jedálenskými stoličkami! Majú elegantný látkování dizajn, ktorý vašu domácnosť i vonkajšie bývanie povznesie na novú úroveň.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovanie, bolo umelo vysušené a potom jemne a dohladka obrúsené. Toto drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je zďaleka najvhodnejším materiálom pre výrobu záhradného nábytku. Jedná sa o skvelú voľbu, pokiaľ si chcete zaobstarať záhradné vybavenie, ktoré vám vydržia slúžiť dlhé roky. Na čistenie a údržbu vám postačí navlhčenú handričku. Keď jedálenské stoličky zrovna nepoužívate, môžete ich naskladať na seba a ušetriť tak miesto.
Zostavenie stohovateľné jedálenská stolička je jednoduché.
Farba:
prírodné teakové drevo
Materiál:
jemne brúsené teakové tvrdé drevo, ošetrené lazúrou na vodnej báze
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 57,5 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 39 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 45 cm
výška podrúčiek od zeme: 65 cm
Hmotnosť:
18,5 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 57,5 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 57,5 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné hojdacie lehátko teakové drevo Dekorhome
Záhradný jedálenský stôl 120 x 65 cm teakové drevo Dekorhome
Záhradná lavica so stolíkom 150 cm teakové drevo Dekorhome
Záhradná pergola so zaťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Záhradná pergola so zaťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
354.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
388.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
382 €







