- Domov
- Spálňa
- Úložné priestory
- Truhly a úložné boxy
- Úložné truhlice 3 ks akácie / čierna Dekorhome
Úložné truhlice 3 ks akácie / čierna Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto unikátna sada úložných truhiel je vyrobená z masívneho akáciového dreva. Krásne vynikne v každej izbe.
Úložný box vám poskytne množstvo miesta, kam si môžete uložiť svoje oblečenie, časopisy, knižky, hračky, náradie a ďalšie veci. Na prednej strane má západku, zatiaľ čo bočné strany sú opatrené úchytkami. Horné veko drevenej truhly tvorí pevná doska, môžete ju teda tiež využiť ako konferenčný stolík, stolík k pohovke, stolík do obývacej izby, odkladací stolík, prístavný stolík a pod.
Box je ručne vyrobený z masívneho akáciového dreva. Zručné spracovanie a prekrásna kresba dreva navyše robí každý kus nábytku úplne jedinečným a ľahko odlišným od ostatných.
Balenie obsahuje 3 úložné truhly.
Farba:
akácia / čierna
Materiál:
masívne akáciové drevo / kov
Rozmery veľkej truhlice:
šírka: 90 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 40 cm
Rozmery strednej truhly:
šírka: 79 cm
hĺbka: 34 cm
výška: 32 cm
Rozmery menšej truhly:
šírka: 60 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 22 cm
Hmotnosť celkom:
24 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny |
| ŠÍRKA | 60 cm, 79 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 25 cm, 34 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 22 cm, 32 cm, 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 3x truhla |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Posteľ SANNA s výsuvnou prístelkou
Leňoška umelá koža Dekorhome
Leňoška umelá koža Dekorhome
Paraván akáciové drevo Dekorhome
Drevený paraván 4-dielny Dekorhome
Drevený paraván 4-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
410.70 €
Biela
Nie je skladom
356.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
341.60 €













