- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Toaletné
- Toaletný stolík mangovník Dekorhome
Toaletný stolík mangovník Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento toaletný stolík sa vyznačuje moderným a štýlovým designom, ktorý sa stane ozdobou vašej spálne.
Toaletný stolík je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva, tvrdého dreva s hustou kresbou. Hrubé mangovníkové drevo je dostatočne odolné, aby mohlo niesť veľkú váhu a veľmi dobre odoláva opotrebovaniu. Ručná výroba a rafinovaná kresba dreva dávajú každému stolíku osobitý charakter. Každý kus je teda unikátny a ľahko odlišný od všetkých ostatných.
Prvotriedne remeselné spracovanie je tiež zárukou, že je každý krok výrobného procesu vykonávaný s najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie alebo lakovanie.
Tento stolík so zrkadlom má 2 zásuvky a 4 priehradky, ktoré poskytujú dostatok priestoru na úhľadné a usporiadané uloženie vašich kozmetických výrobkov a iných potrieb.
Dôležité upozornenie: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, a preto je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
hnedá
Materiál:
masívne mangovníkové drevo / sklo
Rozmery:
šírka: 112 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
23 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Sklo |
| TYP STOLA | Toaletný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













