- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- Televízny stolík LIMA RTV-1
Televízny stolík LIMA RTV-1
Kód produktu: V-PL-LIMA-RTV1
Telefonická objednávka
Televízny stolík LIMA RTV-1 je vyrobený z laminovanej a lakovanej drevotriesky.
Stolík poskytuje dostatok úložného priestoru pre přehravače DVD, DVB-T a inú elektroniku.
Farba:
biela
biela / dub sonoma
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 137 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 44 cm
Hmotnosť:
29 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 137 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skriňa LIMA REG-1
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.30 €
Přidat do oblíbených
Skriňa LIMA REG-2
Dostupnosť podľa variant
od 193.50 €
215.10 €
Přidat do oblíbených
Posteľ LIMA dub sonoma
Varianty produktu
Posteľ LIMA dub sonoma
90x200 cm Skladomu vás do 06.05.2026
141.80 €
120x200 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
163.30 €
od 141.80 €
156.40 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík LIMA SN-1
Dostupnosť podľa variant
od 64.20 €
71.70 €
Přidat do oblíbených






