- Domov
- Osvetlenie
- LED svetlá a osvetlenie
- Stropné svietidlo LUXAN LED 28W 29 cm
Stropné svietidlo LUXAN LED 28W 29 cm
Telefonická objednávka
Mimoriadne riešenie osvetlenia, ktoré bolo navrhnuté na hlbokú relaxáciu a odpočinok. Oceľový štvorcový podstavec je pevným základom pre tienidlo z kamennej dyhy, vďaka čomu je každý produkt individuálny a jedinečný. Vnútri sú LED panely, ktoré rovnomerne osvetľujú a navodzujú jedinečnú a príjemnú atmosféru. Výrobok je vhodný do miestností wellness, ale dobre poslúži aj ako dekorácia alebo dekoratívny prvok v moderných interiéroch.
Farba:
čierna / biela / kameň
Materiál:
kov / akryl / dyha
Rozmery:
šírka: 29 cm
hĺbka: 29 cm
výška: 5 cm
Hmotnosť:
2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 29 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| HMOTNOSŤ | 2 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Dyha, Kov, Kameň |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Skladacie záhradné lehátko 2 ks so stolíkom Dekorhome
Interiérová fínska sauna AMALIA 3 Dekorhome
Poduška na záhradné lehátko Dekorhome
Poduška na záhradné lehátko Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
98 €
Sivá
Nie je skladom
79.80 €
Krémová
Nie je skladom
80 €
Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Drevený paraván Dekorhome
Záhradná sprcha s vaničkou Dekorhome
Záhradná sprcha s vaničkou Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
388 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
368.90 €





