- Domov
- Osvetlenie
- Stropné svetlá
- Stropné bodové LED svetlo TUBA
Stropné bodové LED svetlo TUBA
Telefonická objednávka
Stropné bodové svetlo TUBO je moderné a štýlové svietidlo, ktoré je vybavené nastaviteľnými tienidlami. Vďaka tejto funkcii môžete jednoducho nastaviť optimálny smer osvetlenia pre vaše potreby.
Nevymeniteľný LED svetelný zdroj súčastí.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 14 cm
hĺbka: 7 cm
výška: 41,5 cm
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 14 m |
| HĹBKA | 7 cm |
| VÝŠKA | 41,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa TUBA 2xGU10
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
261.80 €
Čierna
Nie je skladom
339 €
Sivá
Nie je skladom
262.10 €
Bílá lesk
Nie je skladom
330.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
337 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
281.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
257.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
288.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
337.90 €






